Βόλφσμπουργκ-Χόλσταιν Κίελ: Προβάδισμα στην έδρα - stoiximaview.gr

Προγνωστικά

Βόλφσμπουργκ-Χόλσταιν Κίελ: Προβάδισμα στην έδρα

on

Βόλφσμπουργκ-Χόλσταιν Κίελ: Η Βόλφσμουργκ υποδέχεται την Χόλσταιν Κίελ με σκοπό να πάρει προβάδισμα παραμονής στην Bundesliga μέσω των αγώνων μπαράζ.

Bundesliga, Βόλφσμπουργκ-Χόλσταιν Κίελ (Πέμπτη 21.30): Πρώτη αναμέτρηση της σειράς των αγώνων μπαράζ, με τους δύο αντιπάλους να έχουν μια τελευταία ευκαιρία.

Η νίκη της Βόλφσμπουργκ την τελευταία αγωνιστική στην εντός έδρας αναμέτρηση με αντίπαλο την Κολωνία, της έδωσε τη δυνατότητα να διεκδικήσει την παραμονή της μέσω των αγώνων μπαράζ. Η ήδη υποβιβασμένη ομάδα της Κολωνίας προέβαλε αντίσταση μόνο στο πρώτο ημίχρονο. Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι σκόραραν τρεις φορές και διαμόρφωσαν το τελικό 4-1. Η Βόλφσμπουργκ τερμάτισε στην 16η θέση συγκεντρώνοντας 34 βαθμούς. Over 2,5 γκολ αγώνα και οι πέντε τελευταίες της αναμετρήσεις, ενώ goal goal οι τέσσερις από αυτές.

To chat του Stoiximaview για καθημερινά ταμεία που αλλάζει τα δεδομένα στο Live

Βόλφσμπουργκ-Χόλσταιν Κίελ 2

0% Γκανιότα* & Αποκλειστικά Ειδικά Στοιχήματα

Μεγάλη νίκη με εξάρα για την Χόλσταιν Κίελ, η οποία στην αναμέτρηση με την Μπράουνσβαιγκ έδειξε γιατί θεωρείται από τις κορυφαίες ομάδες της Bundesliga II. Μετά και το τελικό της 6-2, καλοκάθισε στην 3η θέση της Bundesliga II και έχοντας μαζέψει 56 βαθμούς σε 36 αγωνιστικές θα διεκδικήσει την άνοδο της στην κορυφαία γερμανική κατηγορία στους αγώνες μπαράζ με τον 16ο της Bundesliga I. Και στις έξι πιο πρόσφατες αναμετρήσεις της στην κατηγορία, έκανε την εμφάνιση του το goal goal, ενώ στις πέντε από αυτές σημειώθηκαν πάνω από 2,5 γκολ αγώνα.

Καθημερινές αναλήψεις χωρίς χρέωση

Βόλφσμπουργκ-Χόλσταιν Κίελ: Πολύ δυνατή αναμέτρηση μεταξύ δύο ομάδων με αντίθετη ψυχολογία αλλά και διαφορετικό επίπεδο εμπειρίας μέσα στη χρονιά. Αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον αλλά πιστεύουμε πως η εμπειρία της Βόλφσμπουργκ μας δείχνει τον δρόμο. Θα επιλέξουμε τον 1 τελικό σε απόδοση 1,8ο της Novibet .