Χάμαρμπι-Μάλμε: Νίκη για να παραμείνει στην κορυφή - stoiximaview.gr

Προγνωστικά

Χάμαρμπι-Μάλμε: Νίκη για να παραμείνει στην κορυφή

on

Χάμαρμπι-Μάλμε: Η πρωτοπόρος Χάμαρμπι φιλοξενεί την Μάλμε η οποία είναι μέχρι στιγμής σκιά των προσδοκιών της και χρειάζεται επειγόντως βαθμολογική ανοδο.

Allsvenskan, Χάμαρμπι-Μάλμε (Τετάρτη 20.00): Αναμέτρηση στα πλαίσια της 10ης αγωνιστικής στην Α΄ Σουηδίας με τους γηπεδούχους να θέλουν να διατηρήσουν και να διευρύνουν την απόσταση από τους διώκτες τους.

Διεύρυνε το αήττητο σερί της η Χάμαρμπι με την εκτός έδρας νίκη της επί της Έρεμπρο την προηγούμενη αγωνιστική. Το πρώτο ημίχρονο βρήκε τους γηπεδούχους να προηγούνται με 1-0, όμως στην επανάληψη μίλησε η ποιότητα και η ομαδικότητα της Χάμαρμπι η οποία επωφελούμενη την αποβολή του σκόρερ Igboananike στο 38′ πέτυχε την ανατρόπή με τελικό σκορ 1-2. Η Χάμαρμπι βρίσκεται στην πρώτη θέση απέχοντας τρεις βαθμούς από την ΑΙΚ Στοκχόλμης. Στις δέκα τελευταίες της αναμετρήσεις σημειώθηκαν πάνω από 2,5 γκολ και στις οκτώ από αυτές goal goal.

To chat του Stoiximaview για καθημερινά ταμεία που αλλάζει τα δεδομένα στο Live

Χάμαρμπι-Μάλμε 2

0% Γκανιότα* & Αποκλειστικά Ειδικά Στοιχήματα

Σε πολύ κακό φεγγάρι η Μάλμε, η οποία ηττήθηκε για τρίτη σερί αναμέτρηση, αυτή τη φορά στην έδρα της Τρέλεμποργκ. Το 0-0 διατηρήθηκε για ενενήντα λεπτά όμως ο Nielsen έλυσε το γόρδιο δεσμό σκοράρωντας στο 90′ και χαρίζοντας τους τρεις βαθμούς στην ομάδα του. Η Μάλμε βρίσκεται στην 10η θέση του βαθμολογικού πίνακα και η ανάγκη για βαθμούς αρχίζει και γίνεται άκρως πιεστική. Στις πέντε πιο πρόσφατες αναμετρήσεις της έχει καταφέρει να πετύχει γκολ μόλις στις δύο από αυτές.

Καθημερινές αναλήψεις χωρίς χρέωση

Χάμαρμπι-Μάλμε: Μπορεί η Μάλμε να χρειάζεται βαθμούς αλλά στην έδρα της πρωτοπόρου δεν αναμένεται να έχει εύκολο έργο. Οι φιλοξενούμενοι δυσκολεύονται ακόμα και να σκοράρουν σε ένα πρωτάθλημα που το over 2,5 είναι ψωμοτύρι. Πάμε στον 1 σε απόδοση 2,20 της Novibet .