Νορθαμπτον-Γουικομ: Συνέχεια του σερί; - stoiximaview.gr

Προγνωστικά

Νορθαμπτον-Γουικομ: Συνέχεια του σερί;

on

Νορθαμπτον-Γουικομ: Η αήττητη Νορθαμπτον συναντάει στα πλαίσια του Λινκ Τροφι την Γουικομ από την Λιγκ 2 και ευελπιστεί στην πρώτη της νίκη.

Νορθαμπτον-Γουικομ (21:45) : Η Νορθαμπτον αναμετριέται με την Γουικομ απόψε στο Σικφιλντς για το Λινκ Τροφι και καλείτε να σπάσει το σερί των 7 συνεχόμενων ισοπαλιών.

Η Νορθαμπτον έχει δύο απίστευτα σερί. Από την μία είναι αήττητη εδώ και 29 αγώνες από πέρσι τον Δεκέμβριο. Από την άλλη τους τελευταίους 9 αγώνες έχει έρθει ισοπαλία. Με 5 ισοπαλίες στην Λινκ 1 και δύο φορές ήρθε ισόπαλη στο Λινκ Καπ αλλά πέρασε την μία φορά στην παράταση με την Μπάρνσλεϊ και την άλλη στα πέναλτι με την Γουέστ Μπρομ. Το Σαββάτο αγωνίστηκε εκτός έδρας με την Κοβεντρι. Κατάφερε να προηγηθεί στο 30′ με τον Beautyman. Δεν κατάφερε να ελέγξει το παιχνίδι και στο 63′ ο Tudgay. Εκτός αποστολής θα είναι ο τιμωρημένος Ο’ Τουλ.

Νορθαμπτον-Γουικομ 3

Η GOALBET ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕ LIVESTREAM, CASHOUT ΚΑΙ PAYSAFE

Η Γουικομ δεν έχει ξεκινήσει καλά. Αποκλείστηκε από το Λινκ Καπ ενώ στο πρωτάθλημα μετράει μόλις μία νίκη σε πέντε αγώνες. Ξεκίνησε με ήττες και πάνω που πήγε να κάνει ένα σερί καλών αποτελεσμάτων, νίκη με την Γκρίμσμι και διαδοχικά ισοπαλία με Ακρινγκτον και Μπλάκπουλ έχασε εντός έδρας από την Κόλτσεστερ. Παράπονα υπήρξαν για την διαιτησία όμως η ανωτερότητα στον αγωνιστικό χώρο για την Κόλτσεστερ ήταν ξεκάθαρη. Εκτός αποστολή ο τραυματίας γκολκίπερ Μπράουν.

Νορθαμπτον-Γουικομ: Η διαφορά των δύο ομάδων είναι μεγάλη. Η Νορθαμπτον απέναντι στην αμυντικογενείς Γουικομ πρέπει να σπάσει το ρόδι των νικών. Η Νορθαμπτον μπορεί να παραβιάσει την εστία της Γουικομ και να κερδίσει την πρώτη της νίκη μετά από 8 αγώνες. Εμείς μέσα από τις 360 και πλέον στοιχηματικές επιλογές της GOALBET διαλέξαμε τον άσσο με απόδοση 1,81. Όποιος θέλει μεγαλύτερη απόδοση μπορεί να επιλέξει τον άσσο από το πρώτο ημίχρονο.

Η GOALBET ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΣΥ ΝΔΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, LIVESTREAM, CASHOUT ΚΑΙ PAYSAFE