Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης: Έχει σχεδόν προκριθεί η "Βασίλισσα"

Προγνωστικά

Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης: Έχει σχεδόν προκριθεί η «Βασίλισσα»

on

Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης: Η Σεβίλλη υποδέχεται στο «Ραμόν Σάντσεθ Πιθχουάν» τη Ρεάλ για τον επαναληπτικό του 3-0 της Μαδρίτης και ήδη έχει στο μυαλό της το μεταξύ τους ματς της Κυριακής.

Κύπελλο Ισπανίας, Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης (Πέμπτη 22:15): Η Σεβίλλη παραδόθηκε στις ορέξεις της Ρεάλ στον πρώτο αγώνα του «Μπερναμπέου» και ηττήθηκε εύκολα με 3-0. Δεν μπήκε ποτέ στο παιχνίδι και μάλιστα δέχτηκε και τα τρία τέρματα από το πρώτο ημίχρονο. Λογικό η Σεβίλλη σήμερα να μην έχει κίνητρο για το ματς καθώς το 3-0 της δίνει ελάχιστες ελπίδες πρόκρισης. Το σάββατο αντιμετώπισε εκτός έδρας τη Ρεάλ Σοσιεδάδ για το πρωτάθλημα και πήρε άνετη εκτός έδρας νίκη με 0-4. Δυο γκολ του Μπεν Γιεντέρ στο ημίχρονο έδωσαν σαφές πλεονέκτημα στην ομάδα η οποία πέτυχε ακόμα δύο στην επανάληψη. Χατ τρικ για τον Μπεν Γιεντέρ που ήταν ο MVP του ματς. Η Σεβίλλη ξεπέρασε την Μπαρτσελόνα στη βαθμολογία και βρίσκεται πλέον στη 2η θέση της βαθμολογίας.

STOIXIMAN: 100% ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ 100% ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ

Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης

Η Ρεάλ συνεχίζει να προελαύνει σε πρωτάθλημα και Κύπελλο. Νίκησε άνετα στο «Μπερναμπέου» με 3-0 τη Σεβίλλη στο πρώτο ματς και έχει όλες τις πιθανότητες με το μέρος της για να προκριθεί. Τρία τέρματα για την ομάδα στο πρώτο ημίχρονο. μετά συντήρηση δυνάμεων. Το Σάββατο η ομάδα του Ζιντάν επιβλήθηκε με 5-0 της Γρανάδα για το πρωτάθλημα και ανέβασε το αήττητο στους 39 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις. Σίφουνας στο πρώτο ημίχρονο οι «Μερνένχες», σκόραραν 4 φορές και καθάρισαν από το πρώτο ημίχρονο το ματς. Ακόμα ένα γκολ στην επανάληψη για το τελικό 5-0. Η Ρεάλ είναι μόνη 1η στη βαθμολογία με 40 βαθμούς Σε 7/9 τελευταίες επισκέψεις της Ρεάλ στη Σεβίλλη πέρασε το combo του over & G/G.

Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης: Έχει περάσει με το 3-0 του πρώτου αγώνα η Ρεάλ, δεν έχει λόγους να φορτσάρει. Πάμε στο combo του over 2,5 & G/G σε απόδοση 1,70 της Stoiximan, καθώς η απόδοση του σκέτου όβερ όπως και του Γκολ/Γκολ είναι απογοητευτικές.