Τολέδο-Βιγιαρεάλ: Ψάχνει ξέσπασμα η Βιγιαρεάλ!

Προγνωστικά

on

Τολέδο-Βιγιαρεάλ: Η Τολέδο ομάδα 3ης κατηγορίας Ισπανίας αντιμετωπίζει τη Βιγιαρεάλ η οποία προέρχεται από άσχημα αποτελέσματα στα τελευταία ματς και θέλει να κάνει το restart!

Κύπελλο Ισπανίας, Τολέδο-Βιγιαρεάλ (Τετάρτη 20:00): Η Τολέδο ξεκίνησε τη σεζόν με στόχο την άνοδο στην Segunda Division, αλλά η επώδυνη ήττα από από την πρωτοπόρο Αλμπαθέτε, της «έκοψε τα φτερά». Η αλήθεια είναι ότι το ματς μπορεί να είχε πάρει άλλη τροπή αν δεν είχε αποβληθεί από το 20ο λεπτό ο κεντρικός αμυντικός της ομάδας Αντόνιο Σάντσεζ. Τρία γκολ στο πρώτο μέρος και ακόμα τρία στην επανάληψη συνέθεσαν το σκηνικό της «βαριάς» ήττας. Η ομάδα μετρούσε 10/10 under 2,5 μέχρι το ματς του Σαββάτου κόντρα στην Αλμπαθέτε. Στον προηγούμενο γύρο του Κυπέλλου η Τολέδο είχε ξεπεράσει το εμπόδιο της ερασιτεχνικής Καουντάλ με 4-1.

Η Βιγιαρεάλ δεν βρίσκεται στην καλύτερη περίοδο, καθώς τα τελευταία άσχημα αποτελέσματα έχουν φέρει κακό κλίμα στην ομάδα και «μουρμούρα» στις τάξεις των οπαδών. Αποκορύφωμα η εντός έδρας ήττα την περασμένη Κυριακή από την Αλαβές με 0-2. Πολύ άσχημο ματς για τα «κίτρινα υποβρύχια» που δεν έπεισαν σε κανένα σημείο του αγώνα ότι θα μπορέσουν να κοντράρουν στην πολύ καλή Αλαβές. Τρία ματς χωρίς νίκη σε όλες τις διοργανώσεις για το συγκρότημα του Εσκιριμπά και μαύρα σύννεφα έχουν μαζευτεί πάνω από το «Μαδριγάλ». Μόλις μία νίκη στα 6 τελευταία για την ομάδα. Ο κόουτς Εσκιριμπά ανακοίνωσε πως θα προβεί σε ροτέισον, αφού ακολουθεί εκτός έδρας ματς κόντρα στην Λεγκανές και στη συνέχεια ματς με τη Στεάουα για το Europa League.

Τολέδο-Βιγιαρεάλ: Η Βιγιαρεάλ ψάχνει ξέσπασμα, Τολέδο έρχεται από πολύ βαριά ήττα. Η σοβαρή Βιγιαρεάλ δεν θα αντιμετωπίσει πρόβλημα παρά το ροτέισον. Πάμε στο διπλό σε απόδοση 1,62 της Stoiximan.

Εναλλακτική επιλογή το 2-3 γκολ σε απόδοση 1,97 της Stoiximan, το οποίο είναι το πιο σύνηθες εύρος τερμάτων.

STOIXIMAN: 100% ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ 100% ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ