Σάντος-Βιτόρια Μπαΐα: Με ελπίδες για τίτλο η Σάντος!

Προγνωστικά

on

Σάντος-Βιτόρια Μπαΐα: Η Σάντος υποδέχεται εντός έδρας τη Βιτόρια Μπαΐα για την 35η αγωνιστική της βραζιλιάνικης Série A και με νίκη «κρυφοκοιτάζει» τον τίτλο.

Α’ Βραζιλίας, Σάντος-Βιτόρια Μπαΐα (23:30): Η Σάντος δείχνει να μην τα παρατά ακόμα στο κυνήγι του τίτλου. Μετρά 3 διαδοχικές νίκες με Σαπεκοένσε, Παλμέιρας και Πόντε Πρέτα και δείχνει ότι θα παλέψει μέχρις εσχάτων. Στο προηγούμενο ματς αντιμετώπισε εκτός έδρας την Πόντε Πρέτα και πήρε σπουδαία νίκη με ανατροπή. Πλέον η ομάδα είναι στο -6 από την πρωτοπόρο Παλμέιρας και η διαφορά της δίνει το δικαίωμα να ελπίζει στις 4 αγωνιστικές που απομένουν. Βέβαια εξαρτάται και από το τι θα κάνει η Παλμέιρας. Στα αγωνιστικά, χωρίς δύο διεθνείς θα παραταχθεί η Σάντος για το αποψινό ματς. Με τη Βραζιλία ο αμυντικός χαφ Λίμα (26/2) και την Κολομβία ο εξτρέμ Κοπέτε (25/8).

Η GOALBET ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΕ LIVESTREAMING, CASHOUT ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ 100% ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ

Σάντος-Βιτόρια Μπαΐα

Η Βιτόρια έκανε επιτέλους νίκη μετά από 5 διαδοχικά ματς χωρίς τρίποντο. Νίκη με 3-2 εντός έδρας κόντρα στην Ατλέτικο Παραναένσε που της έδωσε βαθιά «ανάσα» στη μάχη της παραμονής. Μπήκε δυνατά στο ματς και προηγήθηκε στο 5′ από γκολ του Μαρίνιο. Δύο γκολ της Παραναένσε στο 29′ και στο 42′ ανέτρεψαν το σκορ πριν τη λήξη του ημιχρόνου. στο 69′ το 2-2 για τη Βιτόρια και στο 82′ το 3-2. Με τη νίκη αυτή η ομάδα έφτασε τους 39 βαθμούς και βρίσκεται στη 16η θέση, στο +1 από την Ιντερνασιονάλ η οποία είναι σε θέση υποβιβασμού. Στις έδρες των άλλων τριών της πρώτης τετράδας έχει σκοράρει η Βιτόρια Μπαΐα.

Σάντος-Βιτόρια Μπαΐα: Η δύναμη της έδρας και η ελπίδα τίτλου δίνουν ξεκάθαρα τη νίκη στη Σάντος. Σε χαμηλή απόδοση ο άσσος, πάμε στον άσσο από ημίχρονο σε απόδοση 2,20 που βρίσκουμε στην Goalbet.

Εναλλακτικά, μπορούμε να ποντάρουμε στο over 1,5 γκολ της Σάντος σε απόδοση 1,57 της Goalbet.